מחפשים עובדים לתחום האדמיניסטרציה?

אני מחפש מזכירה איכותית


פעמים  רבות אנחנו בחברת Back-Office נתקלים בשאלה: "אני מחפש עובד איכותי" איך ניתן למצוא עובד שיהיה גם מקצועי אבל גם איכותי,  השאלה או הבקשה הזו נאמרת ברצינות ומייד אחריה הלקוח מתנצל על הוספת המילה "איכותי", אנחנו טורחים לתקן אותו ומסבירים לו כי הבקשה שלו לגיטימית והמילה "איכותי" היא בפירוש במקום. כאשר לקוח מפרסם מודעה ובה הוא מבקש עובד

איך לתכנן את יום הראיונות


המאמר הזה ידון בשאלה: כיצד לתכנן את יום הראיונות על מנת שהוא יהיה אפקטיבי?

ראשית נקדים ונאמר כי מטרת יום הראיונות לאפשר לשני הצדדים: המראיין מצד אחד והמרואיין מצד שני להגיע לתוצאות טובות. מסתבר כי המון מעסיקים אינם לוקחים את יום הראיונות בצורה רצינית, בין אם המדובר בגיוס פקידה או בגיוס מנהל או מנהלת חשבונות, בין אם המדובר על איתור מנהל או מנהלת רכש או אם המדובר במנהלת שירות לקוחות.

טיפים למציאת אנשי אדמיניסטרציה מעולים


הרבה אנשי עסקים מאמינים שאיש אינו יכול ללמד אותם מעבר ובנוסף למה שהם יודעים.   כמובן שהדיעה הזו מטופשת, אינה נכונה ומזיקה בעיקר למי שסבור כך.  הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם כפי שעוד תראו. וכאשר המדובר על גיוס אנשי אדמיניסטרציה מעולים הדבר נכון שבעתיים.  טעות בבחירה עשויה לעלות לכם לא רק במשכורתו של העובד אלא בהכנסות הלקוחות וזה דבר שאתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם.

מחפשים אנשי אדמיניסטרציה מעולים?  קראו את הטיפים הבאים:

 

כיצד לפרסם מודעת דרוש/ה פקיד/ה"דרושה פקידה" "דרוש/דרושה פקיד/פיקת גביה" או "דרושה מזכירה למשרד עו"ד"... מי לא נתקל במודעות מן הסוג הזה בין אם המדובר במעסיק ובין אם המדובר במועסקים.

האם ידעתם כי מודעה עשויה להיות מודעה אפקטיבית לגיוס מזכירה מעולה או לחילופין המודעה עשויה שלא להביא את אותה מזכירה מעולה?

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים