מחפשים עובדים לתחום האדמיניסטרציה?

אני מחפש מזכירה איכותית


 

פעמים  רבות אנחנו בחברת Back-Office נתקלים בשאלה: "אני מחפש עובד איכותי" איך ניתן למצוא עובד שיהיה גם מקצועי אבל גם איכותי,  השאלה או הבקשה הזו נאמרת ברצינות ומייד אחריה הלקוח מתנצל על הוספת המילה "איכותי", אנחנו טורחים לתקן אותו ומסבירים לו כי הבקשה שלו לגיטימית והמילה "איכותי" היא בפירוש במקום. כאשר לקוח מפרסם מודעה ובה הוא מבקש עובד

איך לתכנן את יום הראיונות


המאמר הזה ידון בשאלה: כיצד לתכנן את יום הראיונות על מנת שהוא יהיה אפקטיבי?

ראשית נקדים ונאמר כי מטרת יום הראיונות לאפשר לשני הצדדים: המראיין מצד אחד והמרואיין מצד שני להגיע לתוצאות טובות. מסתבר כי המון מעסיקים אינם לוקחים את יום הראיונות בצורה רצינית, בין אם המדובר בגיוס פקידה או בגיוס מנהל או מנהלת חשבונות, בין אם המדובר על איתור מנהל או מנהלת רכש או אם המדובר במנהלת שירות לקוחות.

טיפים למציאת אנשי אדמיניסטרציה מעולים


 

 

הרבה אנשי עסקים מאמינים שאיש אינו יכול ללמד אותם מעבר ובנוסף למה שהם יודעים.   כמובן שהדיעה הזו מטופשת, אינה נכונה ומזיקה בעיקר למי שסבור כך.  הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם כפי שעוד תראו. וכאשר המדובר על גיוס אנשי אדמיניסטרציה מעולים הדבר נכון שבעתיים.  טעות בבחירה עשויה לעלות לכם לא רק במשכורתו של העובד אלא בהכנסות הלקוחות וזה דבר שאתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם.

 

מחפשים אנשי אדמיניסטרציה מעולים?  קראו את הטיפים הבאים:

 

הגדירו היטב את תפקיד איש האדמיניסטרציה שאתם מחפשים:  אם המדובר ב 'מנהל/ת חשבונות' קראו לתפקיד בצורה ברורה ואל תתפתו לקרוא למשרה "מנהל/ת כספים'. טעות בהגדרה תשנה את התוצאה המבוקשת.

 

העלו על הכתב את תוכן התפקיד בצורה מפורטת ככל האפשר. בדרך זו תגלו מהר מאוד איפה לשים את הדגש בהגדרת התפקיד הרצוי.

 

התייעצו עם בעלי עסקים נוספים אם יש צורך וזאת במטרה להבין האם הכיוון שלכם נכון, לפעמים הניסיון של האחרים הוא הרווח שלכם.

 

קבעו יום סופי לתחילת העבודה של העובד המבוקש, רק משימה שיש לה "תאריך סיום" היא משימה שאתם לוקחים ברצינות אמתית.

 

השקיעו זמן לכל העניין, ישנם בעלי עסקים רבים שעושים את הדבר "על הדרך" כשהם לא מצליחים הם לא מבינים מדוע.

 

השקיעו משאבים בפרסום במקומות מצליחים ואל תתפתו לפרסם רק במקומות שאינם עולים כסף.  לפעמים היקר הוא זול.

 

קבעו את יום הראיונות, מקום הראיונות ברצינות גמורה ואל תראיינו כל פעם רק מועמד אחד בטענה שאתם "משלבים את הראיונות תוך כדי פעילות שוטפת".

 

אם אינכם יודעים לראיין היעזרו בעובד או איש מקצוע שיודע.

 

כבדו את המרואיין ואתכם וראיינו לפחות 10 דקות כל מועמד גם אם הגעתם למסקנה לאחר דקה ש "זה לא זה כי כך הראוי לעשות.

 

מצאתם מישהו מתאים? החליטו מהר כיוון והטובים לא נשארים פנויים להרבה זמן.

 

 

 

 

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד המעסיקים

 

 

 

לחצו כאן על מנת להגיע לעמוד מחפשי העבודה

 

 

 

 

{rsform 6}

 

 

 

 

אנשים שהגיעו למאמר הזה חיפשו גם את אחת המילים:

 

 

מזכיר, מזכירה, פקיד, פקידה, פקיד קבלה, פקידת קבלה, פקיד הנהלת חשבונות, פקידת הנהלת חשבונות, דרוש פקיד,דרושה פקידת מחסן, מזכירת מנכ"ל, מזכירת מנכל, מזכירת ערב, אדמיניסטרציה, אדמניסטרציה, דרושים אדמיניסטרציה, דרושה מזכירה, דרושים עבודה מהבית, דרושים לעבודה מהבית, דרושים עובדי משרד, מזכירת רכש, מזכירת עו"ד, מזכירת עורך דין, מזכירת עורכי דין, מזכירת עורך-דין, מזכירת עורכי-דין, מזכירה עורך דין, מזכירה עורכי דין, מזכירה משפטית, ניהול אדמיניסטרטיבי, ניהול אדמניסטרטיבי, אני מחפש פקידה, אני מחפש מזכירה, אני מחפש פקידת, פקידת גביה, פקיד גביה, דרושה מנהלת חשבונות, דרוש מנהל חשבונות, דרושה הנה"ח, דרוש הנה"ח, דרושה פקידת יבוא, דרושה פקידת יצוא, דרוש פקיד יבוא, דרוש פקיד יצוא, דרושה פקידה אדמיניסטרטיבית, דרושה פקידה אדמניסטרטיבית, מנהל חשבונות, מנהל חשבונות, עובדי מנהלה, עובדי מינהלה, איש תפעול, אשת תפעול, פקיד לוגיסטיקה, פקידת לוגיסטיקה, סמנכ"ל כספים, סמנכ"לית כספים, איש כספים, אשת כספים, מנהל כספים, מנהלת כספים, רכז כוח אדם, רכזת כוח אדם, מנהל מחלקת כוח אדם, מנהלת מחלקת כוח אדם, מנהל משאבי אנוש, מנהלת משאבי אנוש, מנהל מחלקת רווחה, מנהלת מחלקת רווחה, רפרנט, רפרנטית

 

 

 

 

כלל התכנים המופיעים באתר זה מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.  בכל מקום בו נאמרו הדברים בלשון זכר או בלשון נקבה הדבר נעשה במטרה להקל על הכתיבה.

כיצד לפרסם מודעת דרוש/ה פקיד/ה"דרושה פקידה" "דרוש/דרושה פקיד/פיקת גביה" או "דרושה מזכירה למשרד עו"ד"... מי לא נתקל במודעות מן הסוג הזה בין אם המדובר במעסיק ובין אם המדובר במועסקים.

האם ידעתם כי מודעה עשויה להיות מודעה אפקטיבית לגיוס מזכירה מעולה או לחילופין המודעה עשויה שלא להביא את אותה מזכירה מעולה?

Build by Jetserver.co.il | אחסון אתרים